NIE TRUJ SĄSIADA

Drodzy rodzice!

Przed nami ostatni etap udziału w konkursie "Nie truj sąsiada!".

Na 49 placówek jesteśmy na 4 miejscu!

Konkurs trwa do 29.12.017r.

Wtedy musimy oddać ostatnie sprawozdanie z podjętych czynności związanych z konkursem.Jeśli mają Państwo jakieś pomysły... dostęp do osób które moglibyśmy zaprosić do przedszkola na pogadanki na temat szeroko pojętej ochrony środowiska, niskiej emisji bądź budownictwa energooszczędnego lub odnawialnych źródeł energii to bardzo prosimy o pomoc! Mamy wielką szansę na wygraną i 3 miesiące na zdobycie kolejnych punktów. Jeśli znają Państwo jakiegoś kominiarza który mógłby odwiedzic naszych przedszkolaków - to będziemy wdzięczni za zorganizowanie takiego spotkania. Liczymy na Wasza pomoc.... a wiemy ze można na Was rodziców liczyć!

KOMPLEKSOWA OFERTA UBEZPIECZEŃ

Czytaj więcej: KOMPLEKSOWA OFERTA UBEZPIECZEŃ

ZEBRANIE

Drodzy rodzice! Przypominamy o jutrzejszym (06.09) spotkaniu z rodzicami, które odbędzie się o godz. 15:30. Najpierw zapraszamy na ogólne spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor, następnie odbędą się spotkania z wychowawcami grup.

2 maja przedszkole nieczynnne

W dniu 2 maja przedszkole nie będzie czynne z powodu małego zainteresowania pobytem dzieci w tym dniu w przedszkolu.

SPOTKANIA WIELKANOCNE 2017

Serdecznie zapraszamy rodziców na
SPOTKANIA WIELKANOCNE
poszczególnych grup do przedszkola:

PLASTUSIE: 05.04. godz. 08:30
SMERFY: 05.04. godz. 10:30
MOTYLKI: 04.04. godz. 10:30
PUCHATKI: 04.04. godz. 08:30

ZAJĘCIA OTWARTE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Szanowni rodzice dzieci z grup „MOTYLKI” i „SMERFY”
Serdecznie zapraszam na zajęcia otwarte z języka niemieckiego, które odbędą się 13 marca (w poniedziałek) o godzinie 8.15 dla MOTYLKÓW, oraz 15 marca (w środę) o godzinie 8.15 dla SMERFÓW.
Szczególnie zapraszam RODZICÓW, ponieważ chciałabym opowiedzieć o dalszej nauce języka niemieckiego w szkole podstawowej.
Pozostali rodzice nie muszą się martwić - dzieci z młodszych grup również się zaprezentują, lecz trochę później.

Anita Grycman

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Szanowni Rodzice

Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2017/2018 do publicznych przedszkoli i szkół podstawowych planowane jest w miesiącu kwietniu. Zgodnie z art. 204 ustawy wprowadzającej ustawę - Prawo oświatowe, terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2017/2018 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych zostaną podane do publicznej wiadomości do dnia 15 kwietnia 2017 r.