UBEZPIECZENIE

KIERMASZ

UWAGA!

Serdeczne zapraszamy całe rodziny naszych przedszkolaków na niedzielny Kiermasz Bożonarodzeniowy w godzinach od 13.00 do 18.00.

W programie:

• FOTOBUDKA- będzie można skorzystać tylko w godzinach od 14.00- 17.00 (nie zapomnijcie zabrać bileciku na darmową sesję zdjęciową)

• występy dzieci poszczególnych grup (PROSIMY, ABY WSZYSTKIE DZIECI BYŁY UBRANE NA GALOWO I W MIKOŁAJKOWYCH CZAPKACH) :

-MINIONKI – 15.00 - 15.15

-PLASTUSIE – 15.20 – 15.35

- PUCHATKI - 15.40 – 16.00

- SMERFY – 16.05 – 16.25

• Spotkanie z Mikołajem – 16.30

• Swiąteczny koncert Gminnej Orkiestry Dętej – 17.00

• stragany z ozdobami • swojskie ciasto, kawa, herbata, gorąca czekolada, moczka, pierogi

UWAGA!

Sprostowanie ( była podana błędna ulica) Prosimy, aby rodzice, którzy pieką ciasta na kiermasz przynieśli je w niedzielę na godz. 12.30 do hali sportowej GOSiR w Nędzy ul. Sportowa Dziękujemy!

MIKOŁAJKI

Uwaga! Mikołajki !!!

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

Przed nami wielki dzień - wizyta ŚW. MIKOŁAJA Prosimy na jutro przygotować dzieciom strój galowy oraz mikołajkową czapkę.

GÓRNIK

Uwaga rodzice!

Prosimy, aby dzieci, które przygotowały wiersz dla górników przyszły jutro ubrane na galowo.

OGŁOSZENIE RCK

Uwaga! Jutro wyjazd dzieci starszych na teatrzyk do RCK w Raciborzu. Prosimy o odpowiedni do pogody ubiór dzieci oraz o niezaopatrywanie dzieci w żadne plecaczki z prowiantem do jedzenia i picia!!!! Prosimy również, aby dzieci były do 8.15 w przedszkolu.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA I DZIEŃ W MIKOŁAJKOWYCH CZAPKACH

Uwaga!!! Ważne!!!
24.11 Dzień Pluszowego misia i
DZIEŃ W MIKOŁAJKOWYCH CZAPKACH