JASEŁKA PUCHATKÓW

Dzieci z grupy Puchatki przedstawiły swoim rodzicom jasełka w dość nietypowy sposób. Wszystkie sceny jasełek dzieci odegrały, posługując się wyłącznie gestem, mimiką i wyćwiczonymi ruchami ciała, z wykorzystaniem elementów tanecznych. Krótkie wierszyki pojawiły się między scenami. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE W MINIONKACH

WIZYTA PLASTUSIÓW NA POCZCIE

" Plastusie" odwiedziły naszą rodzimą Pocztę. W Przedszkolu wiele dowiedziały się o tej placówce a w rzeczywistości miały okazję przyjrzeć się jej dokładniej. Uprzejma pani urzędniczka wszystko naszym przedszkolakom wyjaśniła i pokazała a potem.....Potem już tylko wysyłały listy do swoich Rodziców, z niespodzianką, którą same wykonały.

SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE W PLASTUSIACH

" Plastusie" zaprosiły swoich Rodziców na wesołe w tym roku Jasełka, bo z udziałem Mikołaja i jego pomocników. Wszystkie pięknie odegrały swe mistrzowskie role Elfów, Reniferów, Śnieżynek, Lalek, Aniołów czy Misia. Wesoło, przy gęsto rzucanym przez Śnieżynki śniegu wczuły się w zbliżające się Święta. Prezenty dla Rodziców, słodkie nagrody dla dzieci, to odpowiednia "dekoracja" dzisiejszego, pięknego dnia. Wesołych Świąt życzą wszystkim " Plastusie" z panią Tereską i panią Mają.

WSPOMNIENIE KIERMASZU 2017

KIermasz 2017 już za nami. Oto foteorelacja z imprezy :) Występy dzieci, kramiki z różnościami, szczudlarze, mażoretki i występ orkiestry dętej i śwęty Mikołaj :)