logotype
deco

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

KOŚCIÓŁ W NĘDZY

Dzisiaj dwie najstarsze grupy 《Smerfy i Puchatki》 razem z panem Rafałem i swoimi paniami odwiedziły Kościół parafialny w Nędzy. To była bardzo interesująca i zaskakująca wycieczka. Zobaczyliśmy Kościół jakiego nie znaliśmy dotychczas :)

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

MUCHMORKOWY DZIEŃ

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku w naszym przedszkolu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku uroczysta akademia odbyła się 13.10, która przygotowały Plastusie oraz Puchatki. Były wzruszające wierszyki, wspaniałe piosenki, a także niespodzianka w postaci życzeń w języku angielskim w wykonaniu Smerfów! Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora oraz słodkie upominki życząc wszystkim m.in. dalszych sukcesów oraz wytrwałości i satysfakcji w wykonywaniu swojej pracy. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa, upominki i uśmiechy! Radzie Rodziców za przygotowanie niespodzianki, która zawisła na tablicy ogłoszeń, a pani Jance Niestrój za wspanialy tort!!!

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

DZIEŃ ZABAWKI

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

BEZPIECZNY PRZEJAZD - ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ

W dniu 12.10. gościliśmy naszych przyjaciół - kolejarzy i policjantów, by przypomnieli nam o bezpieczeństwie na przejeździe kolejowym oraz w jego pobliżu. Odbyła się pogadanka oraz projekcja filmu edukacyjnego, podczas której dzieci wykazały się znakomitą wiedzą na temat bezpiecznego zachowania się na przejeździe kolejowym. Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz za prezent w postaci kolorowanki!

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

Podkategorie