logotype
deco

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2017

20 września w całym kraju obchodzony był Dzień Przedszkolaka. Początki święta sięgają 2010 roku.W tym dniu nasze przedszkole również przygotowało wiele atrakcji dla swoich małych podopiecznych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach, a także o obowiązkach, czyli Kodeksie Przedszkolaka. Trudno jest opisać jaka radość zapanowała na twarzach dzieci, kiedy to wszystkie panie z przedszkola wystąpiły w przedstawieniu dla dzieci pt., "Lokomotywa", Zadowolona mina i uśmiech na twarzach przedszkolaków to była ogromna satysfakcja dla występujacych aktorów- pracowników przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia!

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!