logotype
deco

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2017

18 września w naszym przedszkolu zorganizowany został Dzień Pieczonego Ziemniaka. Wspólnie bawiły się wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola wraz z rodzicami. Niezmiernie cieszył nas fakt, iż dzień przywitał nas pięknym słoneczkiem, które ogrzewało nas aż do samego popołudnia. Pogoda i humory dopisały, więc i zabawa była znakomita. Pani dyrektor serdecznie przywitała przybyłych gości na tą uroczystość. Potem rozpoczęły się gry i konkursy. Wychowankowie naszego przedszkola nie mieli kiedy się nudzić, bowiem wśród atrakcji znajdowało się wiele ciekawych konkurencji. Najwięcej radości sprawiło obieranie ziemniaka ze skórki, żonglowanie ziemniakami, rzuty ziemnakiem do kosza oraz wymyślanie "Co można zrobić z ziemniaka?". Dzieci z każdej grupy mogły się też zaprezentować artystycznie. Po zabawach przeszliśmy do kreatywnych działań z wykorzystaniem ziemniaka. Powstały ziemniaczane ludziki, które zaprezentowane zostały na wystawce prac. Główną atrakcją spotkania była ziemniaczana fotobudka oraz wybór Ziemniaczanego Króla i Królowej zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Po zakończeniu części zabawowej wszyscy uczestnicy udali się na degustację przygotowanych przez rodziców ziemniaczanych potraw oraz ziemniaczków z ogniska. Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za przybycie, pomoc w organizacji i wesołą zabawę przy ognisku. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!