logotype
deco

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

POGADANKA NA TEMAT ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII...CZYLI...

... wizyta niecodziennych gości w naszym przedszkolu! W dniu 15.09 w związku z udziałem w konkursie "Nie truj sąsiada", który potrwa do 31.12.2017r. gościliśmy przedstawicieli firm zajmujących się produkcją produktów z branży odnawialnych źródeł energii. Pan Sylwiusz razem z Panem Piotrem opowiedzieli dzieciom na czym polega ich praca, jak tworzy się kolektory słoneczne oraz pompy ciepła, a także jakie korzyści płyną z zastosowania tych produktów, zwłaszcza dla naszego środowiska. Nie zabrakło również pogadanki na temat segregowania śmieci oraz ogólno pojętej ochrony środowiska. Dzieci wykazały się znakomitą znajomością tego tematu, za co otrzymały od gości słodki upominek. Serdecznie dziękujemy za wizytę!

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!