logotype
deco

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM FIRMY DEWELOPERSKIEJ

W ramach udziału w konkursie "Nie truj sąsiada!" 26.09 gościliśmy w naszym przedszkolu pracownika firmy deweloperskiej - tatusia Julki, pana Zbigniewa Wyżykowskiego.

Pan Zbyszek przeprowadził z dziećmi ciekawą pogadankę na temat budownictwa energooszczędnego oraz szeroko pojętej ochronie środowiska. Dzieci wykazały się wspaniałą wiedzą na ten temat. Wiemy już co oznacza słowo "energooszczędny", i jesteśmy świadomi tego, w jaki sposób możemy wykorzystywać energię czerpaną ze środowiska.

Na koniec odbył się jeszcze mały pokaz magii, a także słodki poczęstunek.

 

Bardzo gorąco dziękujemy Panu Zbyszkowi za poświęcony czas i upominek!

 

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!