logotype
deco

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

naszraciborz.pl O NAS

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

Kliknij i przeczytaj więcej !!! 

SPOTKANIE Z FRANKLINEM

 

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

 

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ W TWORKOWIE

Wycieczka do wioski indiańskiej w Tworkowie okazała się strzałem w dziesiątkę. Poczuliśmy tam prawdziwy klimat indiańskiej wioski. Strzelaliśmy z łuku, zwiedzaliśmy tipi, poznaliśmy stroje i inne rzeczy Indian. Nawet graliśmy na indiańskim bębnie i grzechotkach, a także byliśmy w zagrodzie owieczek i kózek. Po prostu było super a na koniec poszliśmy na plac zabaw w Tworkowie. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i z głowką pełną wiedzy o życiu Indian wróciliśmy do przedszkola.

 

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

 

CO W TRAWIE PISZCZY SPRAWDZAŁY MYSZKI

Co piszczy w trawie, sprawdzały w tym tygodniu "myszki" ze swoją panią Tereską. Mali badacze przyrody obserwowali pod lupą małe żyjątka, a także roślinność. Ze zbiorów powstały mini zielniki na papierowych stópkach dzieci, a także piękne prace pamiątkowe pt. "łąka". Zapraszamy na fotorelację z tej fascynującej wyprawy na łąkę!

 

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

 

SPOTANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI

Jeszcze przed wakacjami odwiedzili nas funcjonariusze Policji. Opowiadalali nam jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami i zagrożeniami czyhającymi na wakacyjnych ścieżkach. Przypomnieli telefony alarmowe, a także pokazali jak ustrzec się przed wściekłym psem. Dowiedzieliśmy się jak powinny być oznakowane akweny wodne, żebyśmy mogli się kąpać. Zaprezentowali radiowóz, pozwolili nam pozwiedzać i chwilkę posiedzieć. Słuchaliśmy też syreny policyjne.

 

Kliknij w zdjęcie i zobacz więcej!

 

Podkategorie