SPRZĄTANIE ŚWIATA

Piątek 23 września przedszkolaki najstarszych grup (SMERFY I MOTYLKI) poszły sprzątać najbliższą okolicę w ramach akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA. 23 września to też początek prawdziwej kalendarzowej jesieni. Prócz sprzątania i zbierania śmieci szukaliśmy również pierwszych oznak Jesieni.

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

KOLOROWY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

W środę 18 maja obchodziliśmy święto misiąca, czyli w maju KOLOROWY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU. Maj to piękny wiosenny miesiąc, mieniący się wieloma kolorami, dlatego tym razem każdy przedszkolak mógł przebrać się w ubranka w swoim ulubionym kolorze. Oprócz kolorwych zabaw i niespodzianek nie zabrakło kolorowych prac i kolorowych zabaw. Całość uwieczniliśmy na kolorowych zdjęciach.

PLASTUSIE Z WIZYTĄ NA ŁĄCE

Na łące barwnie i wesoło. Takimi emocjami wyrażały się "Plastusie", gdy w poniedziałek 16.05 hasały po prawdziwej łące. Ciekawości nie było końca. A dlaczego? Bo dziś poszukiwały w trawach tego, co kwitło, pełzało i latało. Pełni zachwytu dmuchały w zerwane dmuchawce, zbierały kwiaty, jednocześnie poznając ich zapach. Nie zabrakło również zabaw i konkursów z szarfami czy piłką. Zmęczone, ale jakże wzbogacone w nowe wrażenia, wracały do swojego Przedszkola, z opowieściami dla swoich ukochanych Rodziców.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - pani Ania - mama Natana

Do SMERFÓW zawitała dzisiaj mama Natana, pani Ania. Przeczytała dla nas dwie piękne bajeczki KOT W BUTACH i JAŚ FASOLA. Po wysłuchaniu bajeczek zostaliśmy obdarowani przez panią Anię pysznościami. Dziękujemy serdecznie za przybycie i niespodzianki. Zapraszamy serdecznie innych rodziców na miłe poranki w przedszkolnym gronie przy lekturze ulubionych książeczek dzieci.