logotype
deco

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

img1
img2
img3

GRUPA „ŻABKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR EWELINA CHARUK

 

Grupa nasza liczy 26 dzieci oraz nasze panie Ewelina i Beata. Jesteśmy dumni, że chodzimy już do starszaków. Musimy się bardzo starać, gdyż wszystko leży w naszych rękach. Zależy nam, aby dawać dobry przykład i poprawnie się zachowywać. Przed nami
rok intensywnej pracy, gdyż czeka już na nas szkoła.Obiecujemy,
że będziemy się pilnie uczyć, ale też i wspaniale bawić.

GRUPA „KOTKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR TERESA MATUSZEK

U nas duże zmiany. Zmieniła nam się sala i zmieniła się nasza wychowawczyni, ale pani Tereska też jest fajna. Pomaga nam pani Gizela. Zwiększyła się także liczba dzieci w naszej grupie. Teraz jest nas aż 25- są to 5-latki, które chodziły już do naszego przedszkola i 6-latki, które przyszły do nas we wrześniu. Wszyscy tworzymy fajną grupę i mamy nadzieję, że będziemy się dobrze uczyć i wspaniale bawić, gdyż niektórzy z nas za niedługo idą do szkoły. 

GRUPA „MYSZKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR TERESA AUGUSTYN

Nasza grupa to już dzielne przedszkolaki i wszystkich serdecznie witamy. Nasze panie Tereski są z nas bardzo dumne, bo przez wakacje urośliśmy, a w przedszkolu prawie wcale nie płaczemy. Grupa nasza liczy 25 dzieci- są to 4-latki, które chodziły już do przedszkola i 5-latki, które przyszły do nas pierwszy raz. Mamy nadzieję, że spędzimy wspólnie miłe i wspaniałe chwile, a atrakcji nie zabraknie. Damy dobry przykład naszym młodszym kolegom i koleżankom.  

GRUPA „BIEDRONKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR ALICJA JORDAN

 

Jesteśmy najmłodsi w przedszkolu i fajnie się nazywamy, bo jesteśmy biedroneczkami. Nasza pani nazywa się Ala, a druga Dana. Grupa nasza liczy 22 dzieci - są to 2,5-latki, 3-latki i kilkoro 4-latków. Prawie wszyscy w przedszkolu jesteśmy nowi, trochę się boimy i płaczemy. Ale jest tu fajnie, mamy dużo zabawek, kredek i książeczek. Nie będziemy się nudzić i obiecujemy, że niedługo zostaniemy prawdziwymi przedszkolakami.  

Podkategorie