GRUPA „BIEDRONKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR ALICJA JORDAN

U nas małe zmiany! Jako że urośliśmy i już trochę dojrzeliśmy mamy większą salę. Teraz będziemy spotykać się w sali naprzeciw Kuchni. Jesteśmy grupą 4 i 5-latków. Grupa nasza liczy 25 wszystkich dzieci- w tym 8 dziewczynek i 17 chłopców. Kilku chłopaków odeszło do starszej grupy MYSZKI ale mamy już nowych kolegów na ich miejsce.
Nasza pani nazywa się Ala, a nauczycielką z którą będziemy się spotykać we wtorki będzie pani Gosia. Pomocą nauczycielek będzie pani Dana.
Nie jesteśmy już najmłodsi. Mamy nadzieję, że spędzimy wspólnie miłe i wspaniałe chwile, a atrakcji nie zabraknie. Damy dobry przykład naszym młodszym kolegom i koleżankom.

GRUPA „MYSZKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR TERESA AUGUSTYN

Nasza grupa to już dzielne przedszkolaki i wszystkich serdecznie witamy. Jesteśmy już 5-latkami. MYSZKI liczą w tym roku 25 dzieci, w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców. Odeszło z naszej grupy do grupy „Biedronek“ czworo chłopców, ale na ich miejsce przyszli nowi przedszkolacy.
Wychowawczynią grupy, jak w poprzednich latach będzie pani Tereska Augustyn a nauczycielką wspomagającą jest pani Gosia. Nauczycielką pomagać będzie pani Tereska. Nasze panie są z nas bardzo dumne bo widzą jakie postępy poczyniliśmy od czasu gdy większość z nas 3-lata temu po raz pierwszy przyszła do przedszkola. Teraz jesteśmy już młodszymi starszakami i mamy już więcej obowiązków. Musimy przede wszystkim dać przykład młodszym grupom bo już jesteśmy tacy obeznani w przedszkolu. Wszyscy tworzymy fajną grupę i mamy nadzieję, że będziemy się dobrze uczyć i wspaniale bawić.

GRUPA „MOTYLKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR EWELINA CHARUK

Wakacje się skończyły, uśmiechnięci i pełni sił przyjdziemy do przedszkola. Choć dla niektórych z nas nie będzie to takie proste, gdyż trzeba będzie rozstać się z mamą i tatą. MOTYLKI to nazwa, która bardzo do nas pasuje. Nasza grupa jest najmłodsza w przedszkolu. Każdy Motylek będzie w miłej i przyjaznej atmosferze uczestniczyć w wielu zabawach, słuchać ciekawych wierszy, bajek i opowiadań. Mamy 2,5 oraz 3-latka.
Naszą grupą opiekuje się pani Ewelina a pomaga jej pani Beata. Nauczycielką wspomagającą jest pani Adriana. Prawie wszyscy jesteśmy nowi w przedszkolu i trochę przestraszeni bo wszystko tutaj jest dla nas nowe, ale niedługo zostaniemy pasowani na prawdziwych przedszkolaków.

GRUPA „KOTKI“ - WYCHOWAWCZYNI MGR TERESA MATUSZEK

Grupa "Kotki" od tego roku "starszaki" rozpoczynają swą edukację przedszkolną w składzie 24 dzieci. Nasza grupa liczy 24-oro dzieci: 13 chłopców i 11 dziewczynek. W naszej grupie powitamy 4 - oro nowych dzieci, które dołączą do nas z grupy "Myszek". Grupa "Kotki" doskonale się zna, więc myślimy, że nie będzie problemów z adaptacją. Wychowawczynią grupy, jak w roku ubiegłym będzie pani Tereska Matuszek a nauczycielką wspomagającą jest pani Gosia. Pomocą nauczycielek będzie, jak w roku ubiegłym, pani Gizela.
Sala do której będą uczęszczać "Starszaki" również nie ulega zmianie. Spotykamy się na górze. Będąc w wspaniałych nastrojach po wakacjach, myślimy o przeżyciach i emocjach, jakie dostarczy nam ten rok szkolny. Zapewne będą bogate, pozytywne i przyjazne.